Czy Treningi Personalne Są Skuteczne?

Czy Treningi Personalne Są Skuteczne?

Dlaczego warto zacząć dbać o swoje zdrowie, urodę i samopoczucie?

Ciekawym jest fakt podejścia ludzi do własnego zdrowia. Niestety obserwujemy tendencję do przykuwania większej uwagi do posiadanych rzeczy materialnych niż do własnego stanu zdrowia. Zapominamy, że nasze ciało potrzebuje odpowiedniego paliwa, odpoczynku i wysiłku fizycznego żeby mogło służyć nam najlepiej jak tylko może, najlepiej latami!

Jak to jest, że gdy zepsuje Ci się samochód oddajesz go od razu w ręce mechanika, jednak gdy chcesz zmienić sylwetkę postanawiasz zrobić to sam? 

Dlaczego zlecamy wykonanie pracy?

-Bo się po prostu na tym nie znamy. Wiemy, że specjalista zadba o to lepiej i wie co jest nam potrzebne.

-Bo nie mamy czasu na naukę nowej dziedziny. Poza tym oprócz nauki potrzeba zebrania doświadczenia. Sumując obie umiejętności zdecydowanie oddalimy w czasie swoje zamierzone efekty.5 faktów o współpracy ze mną

  1. Pomogłem już ponad 135 osobom zrealizować swoje cele sylwetkowe!
  2. Średni czas współpracy wynosi od 3-6 miesięcy.
  3. Jestem najbardziej rozpoznawalnym trenerem na Śląsku! 
  4. Używam każdej dostępnej metody treningowej względem celu moich klientów
  5. Doskonale rozumiem potrzeby ludzi i właśnie względem nich realizuje plan żywieniowy i treningowy

Dlaczego ze mną Ci się uda?

Wiem, że mogłeś/łaś próbować już WSZYSTKIEGO co jest w internecie, co mówią Twoi znajomi i uważasz, że nie ma dla Ciebie pomocy. Niestety większość artykułów w mediach społecznościowych, popularnych stronach internetowych nie opiera się o dowody naukowe.

Bardzo łatwo jest zagubić się w gąszczu informacji i przez co nie realizować swoich założeń sylwetkowych. Jednak spokojnie, ja zawsze informuję o czasie realizacji Twojej metamorfozy i o efektach jakie możesz osiągnąć.

Przykładowe Efekty moich podopiecznych:

Czy Twój problem tkwi w tym, że:

-Nie wiesz, który jadłospis jest tym skutecznym

-Masz problemy zdrowotne i nie wiesz jak sobie pomóc?( cukrzyca, wysoki cholesterol, problemy hormonalne, brak poczucia atrakcyjności itp.)

-Wydajesz pieniądze na cateringi dietetyczne bądź dietetyków ale to nic nie pomaga?

-Starasz się ćwiczyć ale nie wiesz czy robisz to dobrze i nie widzisz takich efektów o jakich marzysz?

-Zupełnie nie masz czasu żeby uczyć się tego wszystkiego i chcesz w końcu znaleźć pomoc kogoś kompetentnego?

Wiem Jak Rozwiązać Twoje Problemy

Na siłownię karnet ma już praktycznie KAŻDY! Jednak nieliczni mają atrakcyjną sylwetkę i są dumni ze swoich osiągnięć. Dlaczego tak właśnie się dzieje? 

Nie raz podczas konsultacji powtarzam ludziom, że i tak znowu się spotkamy tylko, że w późniejszym terminie. Polak uczy się na błędach, niestety szkoda, że nadal większość na swoich. Nadal wolisz stracić czas na samoczynne próby zmiany swojej sylwetki?

Ekspertem nie stajemy się z dnia na dzień. Dlatego, może być to wręcz dziwne dla Ciebie ale prowadzenie przez dobrego Trenera Personalnego przyspiesza efekty nawet czterokrotnie!

Prowadzeniem ludzi zajmowałem się nawet wtedy gdy nie było to jeszcze tak popularne! Dobieram odpowiednie jadłospisy, kontroluje efekty Naszej współpracy i dzięki dokładnym pomiarom antropometrycznym znam zmiany zachodzące w Twoim ciele. Dostosowuje plany treningowe do potrzeb, chęci i celu każdej osoby. 

Na pewno nie raz zauważyłeś, że ludzie u boku trenerów są uśmiechnięci i zadowoleni. Wiesz dlaczego? Ponieważ nie muszą się zastanawiać jakie kolejne ćwiczenie mają wykonać bądź czy robią je poprawnie! Po prostu wiedzą, że otrzymają swój efekt a jedyne co muszą robić to stawiać się na treningach i jeść wedle zaleceń. Prawda, że brzmi to dużo prościej?

Jakie masz alternatywy?

  • Możesz zakupić atlas anatomiczny i zacząć naukę o budowie ludzkiego ciała
  • Następnie musisz zakupić kilka książek z zakresu dietetyki oraz współczesnych chorób cywilizacyjnych
  • Teraz czas na odbycie kilku ważnych kursów z zakresu: anatomii, fizjoterapii, żywienia i układania jadłospisów, certyfikacje z wielu dziedzin treningowych jak: odważniki Kettlebell, Trx , Mobility czy Treningu Siłowego
  • Wypada teraz to wszystko potrenować żeby zdobyć doświadczenie i zobaczyć jak to wszystko wygląda w praktyce

No i masz to! Wydane ponad 20 tysięcy złotych, kilka straconych lat i co najgorsze nadal nie masz pewności, że robisz to właściwie.

Wydaje Ci się, że Trener Personalny to zbyt duże koszta?

Treningi to inwestycja we własne zdrowie. Jeśli poprawisz swoje problemy, zdecydowanie mniej wydasz w przyszłości na lekarzy. Przyznasz, że lepiej jednak widywać się z Trenerem Personalnym niż z kardiologiem czy ortopedą?

Ilość treningów oraz ich częstotliwość zawsze dobieram indywidualnie. Pakiety zawierają 4, 8 bądź 12 jednostek treningowych. Uwierz, że nie raz więcej wydajesz na dobrą imprezę czy kilka ubrań. Kwestia priorytetów, te na całe szczęście się zmieniają!

Kto mi Zaufał?

Należę również do silesia film commission-pomagam przygotować aktorów do ważnych ról.

Jakie są Efekty w Pierwszym Miesiącu Współpracy?

Zwykle już w pierwszym miesiącu współpracy osiągam z podopiecznymi takie efekty, że sami chwalą się nimi w Social Mediach czy wystawiają mi opinie w Google Moja Firma: https://tiny.pl/7rvq5

Ten miesiąc jest kluczowy i danie sobie szansy jest bardzo istotne. To tylko 30 dni z czego zwykle 12 jest tymi treningowymi! Tak, tak szybko zobaczysz już rezultaty treningów pod moim nadzorem. 

Co Zyskujesz Decydując Się Na Współpracę?

-Darmową konsultację podczas, której omówię Twój przypadek

-Stały nadzór i monitorowanie Twoich postępów

-Dostosowany jadłospis żywieniowy

Spersonalizowane Treningi na siłowni

-Dobór odpowiedniej metody treningowej

Dawkę wiedzy i śmiechu na każdej sesji treningowej:)

Potrzebujesz Więcej Informacji?

Kontakt

Bądźmy w kontakcie

Jeśli nie zapytasz, nie dowiesz się jak szybko możesz osiągnąć swój cel sylwetkowy. Śmiało, nie gryzę:)