Ile kosztuje trener personalny w Katowicach?

Ile kosztuje trener personalny w Katowicach?

Cześć!

Jak w tytule chciałbym napisać nieco szerzej o cenniku trenerów personalnych w Katowicach. Musisz zdawać sobie sprawę,że ceny są rozbieżne i ma na nie wpływ kilka czynników:

-forma pracy trenera(czy jest zatrudniony przez siłownię czy na własnej działalności)

-staż pracy czyli doświadczenie

-specjalizację trenera czyli ilość zainwestowanych środków w naukę różnych metod treningowych oraz naukę opracowywania planów żywieniowych

-miejsce prowadzenia treningów personalnych

Jeśli zależy Ci na efektywności zdecydowanie szukaj kogoś na własnej działalności czyli freelancera ponieważ ta osoba ma wysoką motywację aby dać Ci efekt i chce żebyś trenował pod jej nadzorem. Osoba pracująca na “etacie” zwykle odlicza czas do końca zmiany i ucieka z miejsca pracy czym prędzej się da. Oczywiście zdarzą się wyjątki jednak w większej ilości czasu jest to świetna porada.

Zatem w jakich klubach znajdę takich trenerów w Katowicach?

Na pewno w siłowni Citi Fit. Trenerzy są na własnej działalności i co lepsze weryfikuje to klub z którym współpracują. Na takich siłowniach jak smart gym, get fit również jest sporo trenerów na własnej działalności. Znaczy mam nadzieję, że każdy ją ma założoną ponieważ te kluby nie weryfikują tego.

Jednak do rzeczy co z tymi cenami!?

Trenerzy początkujący, bez założonej działalności bądź dorabiający po pracy na etacie są w stanie prowadzić kogoś w przedziale cenowym 40-70 zł za godzinę treningu. Przy czym słowo trener jest tutaj nadużywane gdyż nie jest to osoba, która żyje z branży fit.

Osoby z większym doświadczeniem liczą sobie 100-150zł za pojedynczy trening.

Pamiętaj, że to kogo wybierzesz będzie miało bezpośredni wpływ na to jak szybko uzyskasz efekt. Jak to często bywa w życiu, cena jest dobrym wyznacznikiem gdzie szukać jakości. Musisz też liczyć się z tym, że oddajesz swoje zdrowie w czyjeś ręce. Dobrze żeby te miały już fach:)

 

 

Tyle na dzisiaj- Pozdrawiam Wasz Trener Personalny Katowice.