Jak zgubić zbędne kilogramy przed ślubem?

Jak zgubić zbędne kilogramy przed ślubem?

Skoro tutaj jesteś, to zapewne zbliża się Twój najważniejszy dzień w życiu – ślub! Jedno jest pewne, oczy każdego gościa zwrócone są na pannę młodą, która nie dość, że przeżywa największy stres w swoim życiu, to jeszcze oczekuje się od niej, że będzie tą najpiękniejszą. Na szczęście, sposobów na to, aby wyglądać idealnie jest mnóstwo. Problem pojawia się wtedy, kiedy nasze ciało nie jest gotowe na wymarzone kreacje. Poniżej podam Ci kilka sposobów na zmianę obecnego stanu rzeczy:

1. Nie panikuj! Jeśli masz więcej niż 2 miesiące do dnia ślubu, możesz zdziałać cuda.

2. Połącz dwa ważne elementy, takie jak: dostosowany plan żywieniowy oraz odpowiedni trening.

3. Nie ograniczaj spożywanych kalorii do minimum- to podstawowy błąd. Najlepiej, aby zadbał o Ciebie ktoś, kto będzie wiedział od jakiej ilości kalorii masz zacząć, jaki system żywieniowy zadziała najlepiej oraz jak go modyfikować wraz z upływem czasu.

4. Dodaj treningi od 3-5 razy w tygodniu. Poziom, ilość oraz dobór ćwiczeń są zależne od Twojego stanu wyjściowego. Najprościej mówiąc: obecnej formy. Jeśli jest to początek bądź powrót po przerwie zdecydowanie przyda Ci się plan adaptacyjny.

5. Ogranicz spożywanie alkoholu oraz słodyczy. Puste kalorie to nie jest to czego Twoje ciało potrzebuje.
Mam nadzieję że czytasz ten artykuł w odpowiednim czasie. Nie zostawiaj siebie na ostatnim miejscu przygotowań, zachwyć rodzinę, znajomych i co najważniejsze przyszłego męża. Trzymam kciuki za Twoją formę i samozaparcie! Dasz radę!

 

Tyle na dzisiaj- Pozdrawiam Wasz Trener Personalny Katowice